Fígle a triky pro sexuální hrátky


Velké procento mužů středního věku propadá zoufalství z neschopnosti uspokojit svou partnerku, a koneckonců i sami sebe kvůli uvadající erekci. Vyhledávají na Internetu v různě důvěryhodných zdrojích Kamagru a další generika Viagry v domnění, že se tím vše vyřeší, a bude se moci dál jet ve starých kolejích. Ono to ale tak jednoduché není.

milenci v přírodě

Kamagra versus bylinkyKamagra erectmax.cz je syntetická záležitost z laboratoře, a dosud se žádnému člověku nepodařilo trumfnout přírodu (Boha) a vytvářet jako na běžícím pásu různé organismy, natož pak důkladně rozumět všem jejím strukturám funkcím. Naopak o přírodních bylinkách, jako je Ashwagandha nebo Ženšen, lze směle říci, že jejich účinky v lidském těle jsou dobře zmapovány stovkami generací již od starověku. Tomu také odpovídá množství vedlejších účinků – zatímco u Viagry a jejích generik je jich bezpočet včetně těch velmi vážných, bylinky při správném dávkování jsou naprosto bezpečné.

žena a muž

Stres – na rozdíl od Kamagry dovede Ženšen a další tzv. adaptogenní bylinky tlumit stresové projevy udržováním hormonální rovnováhy. Pomohou vám tím pádem lépe a cíleněji stresové vlivy z vašeho života odstraňovat.

Skličující strava – nenechte se obalamutit, že vše, co se prodává v supermarketech, je zdravé. Sice možná čerstvé, ale se zdravou výživou to nemusí mít nic společného. Navštěvujte častěji specializované prodejny či e-shopy a nakupujte výživu s rozmyslem, případně si nechte poradit, co jíst, abyste byli zdravější a vitálnější i v sexu.

Ranní sex – většina mileneckých párů tráví v posteli zejména včera a noci. Vy na to ale jděte jinak. Pořádně si odpočiňte a vyspěte se a milujte se až ráno, kdy máte v těle nejvíce testosteronu. Ranní sex bývá jemnější, citovější a vášnivější. Přispívá k tomu i vůně potu na ženském těle, který se na něm udrží v průběhu nočních hodin. Odložte ranní sprchování a užijte si ten nejsilnější a nejpřirozenější posilovač testosteronu.