Palety a paletky

Budete se divit, možná se Vám to bude zdát divné, možná nezajímavé, ale bude řeč o paletách! Že s nimi prakticky ani nepřijdete do styku, že je vůbec k životu nepotřebujete a nevíte proč je zrovna teď řešit? Věřte, že je, ale mnoho těch, kteří s nimi do styku přijdou opravdu každý den a to v hojné míře. Taky jste si všimli faktu, že zdánlivě obyčejné věci denní potřeby bereme tak nějak automaticky. Jsme naučení, že jsou, že je využíváme a tudíž je ani pořádně nedoceňujeme.
vysokozdvižný vozík
Jen kdybychom o ně přišli, to by bylo řečí a výmluv, proč nejde to, či ono! Každý sklad, nebo výrobní prostor se bez palet jednoduše neobejde. Často vidíme ve výrobních halách jedny, na kterých je ke strojům například přivážen materiál k výrobě a druhé, na které už jsou rovnou umisťovány hotové výrobky, či díly. Ty jsou pak jednoduše pomocí vysokozdvižných vozíků nakládány na korby kamionů, či nákladních aut a odváženy na místo určení.
dřevěné boxy
Pokud potřebujete například přepravovat těžké kusy a hlavně daleko, určitě se Vám budou namísto dřevěných verzí, hodit kovové. Jejich výhody jsou jasné. To samé platí u takzvaně špatně skladovatelného zboží. Tam pak připadají a jsou namístě paletové ohrádky. Jedná se o na sebe padnoucí dřevěné panely, které zajistí jednak stohovatelnost, ale hlavně bezpečí zboží, které je uvnitř. Naši zákazníci většinou poptávají klasické typy, v klasickém rozměru. Ale není ničím výjimečným, že potřebujete vyrobit atyp na míru. Rádi se podělíme o zkušenosti, rádi vyrobíme komponent, který bude zákazníkovi vyhovovat. Představa, že si můžete vyrobit dřevěnou podlážku doma na koleni, je zcela mylná, přátelé! Typ EURO musí například odpovídat velice přísným normám a podmínkám Mezinárodní železniční unie, ale i předpisům European Pallet Association. Logicky tedy vyplývá, že výrobu svěříme raději profesionálům, kteří vědí, jak na to.