Abyste nebyli ve stresu


Prožíváte stres? Není divu. Dnešní doba je velmi hektická. Člověk pak musí hledat způsoby, jak si psychicky odpočinout, jak načerpat síly. Čas od času vyrazíme na wellness víkend. Je to příjemné, ale jaksi nedostačující. Co kdybyste ty peníze investovali do něčeho jiného? Co třeba zkusit tantra masáž? Tantra masáž je vhodná pro muže i ženy. Zkuste to a užijte si každý okamžik https://www.strasov.cz/uzijte-si-kazdy-okamzik.


 akt na posteli


Pojďme si o tom popovídat


Pojďme si o tantra masáži něco popovídat. Jedná se o starý rituál, nicméně v českých zemích se tantra masáže začínají vyučovat až od roku 2005. Jedná se tedy o relativně novou záležitost.


Masáž začíná rozhovorem, kde je zákazník dotazován, jaká má vlastně očekávání a záměry. Každá masážní místnost nabízí neobyčejný styl a fascinující atmosféru, aby naladila Vaše smysly.
vyzívavá žena


 


Umění doteku


Pojďme se seznámit s rituálem Umění doteku. Těšte se na olejovou masáž, ale také na masáž hebkými předměty, tlakovou masáž, masáž horkými žínkami. Samotná masáž Umění doteku nezahrnuje intimní masáž, trvá 60-120 minut. Pokud máte zájem o celostní smyslnou masáž včetně intimních partií, musíte si objednat Klasickou (1,5 h), Luxusní (2 h), Královskou (3 h) nebo Mystickou (h) masáž.


nahá žena v silnici


Má to hlubší význam


Práce s intimním dotekem má své hlubší významy. Nejedná se o sexuální radovánku. Jedná se o práci s naší základní životní silou, kterou je sexualita. Jedná se o zdroj naší energie. Může uvolnit bloky, které brání v cestě k hluboké blaženosti a radosti. Intimní masáž je vhodná jak pro muže, tak pro ženy. Pro muže je vstupní branou k jeho životní energii. Pro ženy je třeba uvolnit tělo a otevřít oblast srdce. Ženy potřebují mnohem více času, než přistoupí na intimní masáž.


Základem masáže je vědomý láskyplný dotek.


Je pravda, že tantra masáž není nejlevnější, ale kolik peněz člověk utratí za zbytečnosti, které jeho zdraví spíše podrývají.

Abyste nebyli ve stresu
3.3 (66.67%)3