Chcete mít čisté zuby?

Staráte se o zuby pořádně?

Mnoho lidí má problém se zuby. Málokdo si je umí pořádně vyčistit. Je to možná zvláštní, ale je to tak. Ne každý používá správný kartáček a pastu, a většina lidí nepoužívá mezizubní kartáčky. Výsledkem nedostatečné péče o zuby jsou zubní kazy, které mohou skončit i zubní náhradou. Dalším onemocněním, které není vůbec příjemné, je paradentóza. Následná péče o zuby je potom velmi nákladná a zdlouhavá. Pokud člověk nemá zdravé zuby, dochází ke snížení kvality života, protože člověk nemůže jíst pořádně a musí na nějakou dobu vynechat spoustu jídel, protože je zkrátka nepokouše. Přitom je snadná prevence.

zubní nářadí

Prevencí je dentální hygiena, na kterou budete docházet v pravidelných intervalech. Jedině dentální hygienistka vám dokáže zuby vyčistit skutečně dokonale a to zcela bezbolestně.
Zbaví vás

  1. Zubního plaku
  2. Skvrn z jídla a pití
  3. Nepříjemného zápachu

bílé zuby

Zajímá vás, kde je dostupná dentální hygiena v Praze? Naše klinika vám nabízí komplexní péči o vaše zuby – od čištění až po chirurgické zákroky a rovnátka. Zatím máme stále volná místa pro nové pacienty, proto pokud hledáte zubní kliniku, která vás přijme, objednejte se k nám. Máme tři ordinace, a ve všech najdete náš tým lékařů, sestřičky a zubní hygienistky. Dáme i vaše zuby do pořádku, proto neváhejte a začnete zdravotní stav svých zubů řešit ještě teď. Čím déle budete čekat s čištěním od zubní hygienistky, tím se zvyšuje riziko onemocnění dásní i zubů. Zaručujeme vám profesionální přístup, dlouholetou praxi, příznivé ceny i příjemné prostředí. Při dentální hygieně vás čeká jen příjemně strávený čas, kde vám zubní hygienistka vyčistí zuby šetrně a přitom velmi účinně. Důležité je zmínit, že ošetření je zcela bezbolestné a případné onemocnění na to nemají žádný vliv. Nebojte se chodit k zubaři, prevencí snížíte riziko kazů na nulu.