O čem se nemluví

Jsou témata, kterým se muži vyhýbají obloukem, ale které patří ke každodenním, lépe řečeno ke každoměsíčním problémům každé ženy. Ano je řeč o menstruaci. Najdou se dívky, které se se svou první menstruací budou chlubit, protože to berou, že se z nich staly ženy, ale většina dívek a žen se spíše snaží svou právě probíhající menstruaci před svým okolím utajit. Chtějí podnikat veškeré aktivity jako v jiné dny a nechtějí se bát, že se jim na oblečení objeví červená skvrna.

Menstruační vložky patří mezi běžné hygienické pomůcky, ale mnoho mladých dívek volí raději jiné způsoby. Tampóny možná s sebou nesou jistá zdravotní rizika, ale pohodlí, které poskytují je k nezaplacení. Další možností je menstruační kalíšek. Je to trochu o šikovnosti, protože se musíte naučit, jak správně kalíšek zavádět a čistit, ale jinak jde o spolehlivé řešení.

menstruace

Ale v poslední době se objevil zcela nový způsob, kterému možná zprvu nebudete důvěřovat, ale který se dá rychle otestovat a pak se pro něj rozhodnout. O co jde? O menstruační kalhotky, které jsou jako běžné kalhotky, jen jsou nepropustné. Že rády nosíte určitý střih kalhotek? Klasické, brazilky, tanga či boxerky? Ale to není žádný problém!

kalhotky

Kalhotky si vyberete dle svého oblíbeného střihu. Např. menstruační kalhotky brazilky https://myfemini.cz/e-shop/menstruacni-kalhotky/myfemini-string-slaba-menstruace/, které se pohodlně nosí. Menstruační kalhotky si možná budou muset teprve získat vaši důvěru, je potřeba vyzkoušet jak silná nepropustnost vám bude vyhovovat, ale jakmile si je otestujete a zjistíte jejich spolehlivost, nebudete se chtít ke klasickým vložkám už vrátit. Samozřejmě tampony tu budou mít místo k použití vždycky, protože menstruační kalhotky neslouží jako plavky. Ulehčete si své dny s menstruačními kalhotkami. Je to pohodlné a spolehlivé řešení.