DinoParky ČR

DinoPark ZOO Plzeň
– Dinopark Plzeň se nachází v lesoparku nad plzeňskou zoo. Nabízí například obrovitý model Apatosaura, pod který se schová třeba celá mateřská škola, nádherný pohled na Plzeň z vyhlídky u Brachiosaura, spoustu dětských houpaček, prolézaček a atrakcí. Pohyblivý model dinosaura, obávaného masožravce z období Spodní křídy, kterého najdete jen v Plzni.
pár dinosaurů
DinoPark Harfa Praha
– Tento DinoPark je netradičně umístěný na střeše nákupního centra Galerie Praha. Výlet do druhohor s celou rodinou mezi modely v životních velikostech, dětské paleontologické hřiště s ukrytou kostrou pravěkého tvora. 4D kino nabízí putování s dinosaury jako byste tam byly s nimi, které je v ceně vstupenky. Mlhostromy pro osvěžení v parných letních dnech. Dětské atrakce a spousta další zábavy.
dinosaurus v lese
DinoPark Plaza Liberec
– Jediný krytý DinoPark u nás otevřený celoročně. Najdete ho ve třech patrech nákupního centra Plaza Liberec. Pohled na vývoj planety země od Velkého třesku po vládu dinosaurů na naší zemi až do dnešní doby. Pravěký druhohorní prales s bouřkou a opravdovým deštěm, stezka pro děti DinoTrek, dětské paleontologické hřiště, DinoLaser co prověří postřeh a hbitost. Desítky druhohorních vládců naší planety a spousta dalšího je k vidění nedaleko centra Liberce. Parkování pro návštěvníky je zdarma.

DinoPark Ostrava
Největší DinoPark v Čechách, modely s atrakcemi je doslova nabitý. Ozvučené scény s modely dinosaurů. Do míst mezi ně Vás zaveze DinoExpres. 12 metrů vysoká, aktivní, druhohorní sopka, dětská hřiště a lanovka.
kostra dinosaura
DinoPark Zoopark Vyškov
– Spojení druhohorních obrů se současnou faunou a zaměřením na domácí domestikovaná zvířata. Tento DinoPark se nachází v lesoparku na okraji Vyškova. Desítky modelů v životních velikostech, 4D kino s panoramatickým filmem je v ceně vstupenky, DinoExpres, vysutá lanová dráha DinoBike, která umožňuje pohled z ptačí perspektivy a mnoho dalších zážitků nabízí DinoPark Vyškov.