Když dojde šťáva

Naše firma nově nabízí servis elektrocentrál Valeon, se kterým se již nikdy nestane, že byste se ocitli na holičkách. Rozšířili jsme tak náš katalog služeb, které poskytujeme našim zákazníkům ve snaze přiblížit se jejich představám. Máme za cíl splnit každý individuální požadavek našich klientů a servis elektrocentrál patří mezi ně. Jedná se o službu, kterou nabízíme svým zákazníkům v těch případech, že se s námi pronajatými elektrocentrálami něco stane a je třeba problém okamžitě řešit.

logo

Nikdy nevíte, co se může stát. Může to být počasím, špatným zacházením, nedopatřením, chybou, špatným umístěním, odlomením části či ztrátou, může to být porušením kabeláže či něčeho jiného, ať je to co je to, můžete si být ale jisti, že se na to podíváme a problém okamžitě vyřešíme. Máme reputaci seriózní firmy, která se o své zákazníky stará se vším všudy a právě do této kategorie služeb řadíme také náš kvalitní servis elektrocentrál. Běžný technik či opravář totiž nemusí být tak zběhlý s agregáty, aby si poradil s problémem, který se u nich může vyskytnout. Vždycky je tak lepší, pokud si na danou práci zavoláte zkušeného člověka, ideálně i toho, kdo vám agregát či elektrocentrálu pronajal, aby problém rychle a bez zbytečných problémů vyřešil a vy tak mohli v pohodlí dále využívat nejen našeho pronajatého zařízení, ale také elektrické energie, kterou vám bude poskytovat.

130kva_01

Určitě se podívejte na naše webové stránky, kde se dozvíte daleko více, ať už o samotných zařízeních nebo našich službách. Můžete si být však jisti, že naše zákazníky nenecháme ve „štychu“ a jsme připraveni jim kdekoliv a kdykoliv pomoci a služba našeho servisu je naprosto bezkonkurenční na trhu. Nenechte proto všední problémy pokazit vám nádhernou událost či den, zavolejte a vše bude rázem vyřešeno, bez potíží, bez problémů a s úsměvem.