Ať se vyskotačí

Děti chvíli neposedí. Však to možná znáte. A jak mají příležitost, jsou jako pytel blech. Pobíhají sem a tam, vyválí se, kde se dá, hrají si, s čím se dá. Jsou jako malé děti. A právem. A protože jsou děti takové, proč jim nedat aspoň někdy šanci, aby se vyřádily tak, jak se jim to líbí? Proč je nevzít třeba do jumppark jarov jumppark.cz? Tedy někam, kde se nejenom smí skákat jako v záchvatu šílenství, ale je to tam přímo pro tenhle účel stvořené?skákající děti
Jak jenom se jim líbí, pokud je tam někdo vezme! Tam jim totiž nikdo dospělý v jednom kuse neříká, ať jsou způsobné, ať hezky sedí, ať nezlobí. Tam je naopak přímo vybízejí k řádění. A nikomu to tam nevadí. Kdežto doma by vadilo, kdyby ratolesti poskakovaly po nábytku, po záhonech na zahradě a podobně.
Tady si děti přijdou na své. A můžou pobyt tady dostat třeba i jako dárek ke vhodné příležitosti. K narozeninám, k jiným oslavám a tak. A to si pište, že to bude něco, na co se jenom tak nezapomíná a za co budou tyhle děti vděčné. Protože narozeniny, to není jenom dort a dárky. U toho musí být i legrace.
A tady se nedá poskakovat jenom na jednom jediném místě. Tady jde skákat všude možně. A není třeba přitom brát ohled ani na čas, ani na nic jiného. Stačí si vybrat atrakci a hups! Jak jenom je človíček najednou svobodný a šťastný! Úplně jako nějaký ten pták, který se vznáší pod nebesy.výskok do výšky
A nemusí si to tu užívat jenom děti. I dospělí se tu mohou chovat podobně, tedy jako děti, jako malí. A nikdo jim neřekne, že se chovají nepatřičně nebo dokonce jako cvoci. Můžou se tu skvěle odreagovat tímhle pohybem. Sami nebo i s přáteli. Nebo s kolegy, protože tady se může konat třeba i teambuilding. Když se tu sejdou u zábavy kolegové, nejednou se mezi nimi řádně utuží vztahy, už si nejsou tak cizí a líp spolu komunikují. Teď i v budoucnosti, tady i na pracovišti.
A dá se tím pohybem i upevnit zdraví nebo zhubnout. Takže hurá za skákáním.