Vždycky někdo půjčí

Když potřebuje podnikatel vložit peníze do své firmy a učiní tak z vlastních zdrojů, je to naprosto bezproblémové. Jenže pokud potřebuje investovat finanční prostředky, jež nemá, to už je o poznání horší situace. Protože si tyto napřed musí od někoho půjčit. A je spíše pravidlem než výjimkou, že mu ne každý poskytovatel půjček vyjde radostně a ochotně vstříc.
cizí peníze
Pokud má podnikatel finanční těžkosti, má sice na výběr z těch, na koho se se žádostí o půjčku obrátí, jenže těch, kdo mu rádi vyhoví, je vesměs jen velice málo. Protože mnohé poskytovatele půjček odrazují nízká daňová přiznání, nízké příjmy, záznamy v registrech dlužníků, další existující dluhy, exekuce a jiné nedostatky na straně žádajícího soukromníka.
A tak podobnému podnikateli nakonec nejednou zbyde jen jedna jediná možnost, jak potřebné peníze získat. A tou jsou hypotéky bez registru https://nebankovni-hypoteky-cz.cz/hypoteka-bez-registru/.
Právě u těchto nabídek od nebankovních poskytovatelů totiž uspěje někdo jako podnikatel nejčastěji, a to i když vězí v ekonomických problémech až po uši. Protože tady se mu nehážou pomyslné klacky pod nohy, tady se dá dohodnout.
Ovšem pochopitelně pouze v případě, že i zde budou splněny požadavky poskytovatele. Jež jsou ale daleko snáze splnitelné než to, co od žadatelů o půjčky požadují banky.
kočka s mincemi
U nebankovních hypoték stačí vlastně jenom mít nemovitost, jež by mohla být poskytnuta coby zástava, jíž by se zaručilo vrácení půjčených peněz. A pak už stačí jenom mít příjmy postačující ke splácení a nikdo nedělá obstrukce. I když má žadatel záznam v registrech, i když má hluboko do kapsy, vždy se mu dá vyhovět. A on tak snadno získá až sedmdesát procent odhadní ceny oné do zástavy dané nemovitosti, jež může použít k zaplacení čehokoliv, co souvisí s jeho podnikáním. Bez poplatků předem získá prostředky, jež pak může splácet klidně i dlouhá tři desetiletí po nízkých splátkách a s neměnnými příznivými úroky, jež ale také lze vrátit kdykoliv předčasně.
A tak jsou nebankovní hypotéky nejednou učiněnou spásou pro podnikatele. Za což si zaslouží pochvalu.