Přerušovaný půst má svoji formu

Hlavně je mnoho podob, ovšem jeho princip je stále stejný. Část dne jíme a část dne hladovíme. Upřímně přes noc to zvládne každý, málokdo se budí v noci, aby vyplenil ledničku, ačkoliv i takové případy existují. Bohužel ne každý má tak pevnou vůli, aby půst vydržel. I když by se jednalo pouze o začátek, pak si tělo zvykne na nějaký režim a již pak se to stane běžnou součástí. Ovšem nejrizikovější je vždy odpoledne. Na druhou stranu jsou poměrně dost rychle vidět výsledky. Ne ale každý je schopen zvítězit nad tímto dietním stylem. Pak je třeba hledat něco jiného. Nachází se tu možnost vyzkoušet tabletky na hubnutí. Samozřejmě pouze ty, které jsou na trhu ověřené a nehazardují zbytečně s naším zdravím.

kapsle

Mezi nejprodávanější patří:
Sibutramin – používá se dlouhodobě v boji s nadváhou. Před dvaceti lety byl schválen jako lék, který má svoji úspěšnost v boji s obezitou. Pokud někdo drží nízkokalorickou dietu a svoje tělo potrápí alespoň trochu tělesným cvičením, tak bude mít s tímto výrobkem zaručený úspěch. V praxi vyvolává pocit sytosti a to již po menší porci pokrmu.

Adipex – jedná se o anorektikum, které pro změnu tlumí chuť k přejídání. Potlačuje pocit hladu a tím samozřejmě pomáhá při dodržování dietního programu, což se zákonitě odrazí v poklesu tělesné hmotnosti.
Slimex – jestli se dá rychleji zhubnout, tak jedině s tímto přípravkem. Potlačuje chuť k jídlu, spaluje uložený tuk a hlavně mu brání v tom, aby se zde nějakým způsobem roztahoval. Díky tomu nemáme extra velkou chuť na jídlo, jíme menší porce, ale dostačující.

proces hubnutí

Trimex – BMI vyšší, než 28? Tak to je přesně pro bojovníky tohoto body mass indexu. Jeho účinnou látkou je orlistat. Během potravy dostáváme do těla tuky, což není nic divného. Teď je ale na řadě právě tento přípravek, který brání našemu tělu přijmout a uložit tuk z potravy. Když se nebude nic ukládat, pak není ani možnost přibrat na váze.
Na trhu jsou dostupné ještě další doplňky stravy, které pomáhají při hubnutí, ve formě koktejlů, nápojů a podobně. Záleží jen na nás, čemu dáme přednost.