Svatba je velká událost

Svatba rozhodně je velkou událostí, která ovšem klade čím dál vyšší nároky. Šaty, auto, hostina, prstýnky, svatební oznámení. Dokonalost a vysoký nadstandard rozhodně představují normu. Zatímco dříve byla svatba především o improvizaci, v současnosti jsou lidé stále náročnější a jsou i v tomto ohledu větší perfekcionisté. Tváří v tvář těmto nárokům není proto nijak překvapivé, že některé páry toto svatební šílenství odkládají na jindy, i když to samozřejmě není rozhodně jediný důvod.
ruce na květině
Dokonalá svatba
Jedním z dalších požadavků na dokonalou svatbu je zábava a tím není myšlena jen hudba, protože ne každý ocení tanec. Dříve představoval jedinou zábavu na svatbě únos nevěsty, kdy část hostů odnesla nevěstu, obvykle do nějaké nepříliš vzdálené restaurace. Ženich ji hledal, vyplatil, tedy zaplatil útratu a šlo se zpátky. V reálu to znamenalo, že v jednu chvíli skoro polovina hostů odešla, později odešla i ta druhá, na svatbě zůstalo pár jedinců z řad malých dětí a starců. Často docházelo kvůli únosům nevěsty k hádkám. Tak takhle ne. Takhle si zábavu rozhodně nikdo nepředstavuje.

Postarejte se o kvalitní zábavu
Je důležité, abyste na zábavu mysleli. Často je to neoficiální úkol svědků svatby, aby se postarali také o zábavu. Nutno říci, že je to danajský dar a svědkové, pokud opravdu za něco stojí, si svatbu vůbec neužijí.
Přitom zábava nemusí být traumatická .
tanec novomanželů
Není nic snadnějšího, než si prostě objednat odborníky, kteří mají se zábavou na svatbě zkušenosti. Nezřídka je to například DJ, který zároveň zná celou řadu vhodných her, které opravdu dokonale pobaví.
Pozor, nedopusťte, aby se hosté cítili nuceni k zábavě jen proto, že jste zaplatili někomu za to, aby ostatní bavil. Hosté by měli vnímat pohodu a rozhodně by se neměli cítit být do něčeho nuceni. Tudy cesta rozhodně nevede.