Úniková místnost Pardubice má pro vás dveře otevřené

Jste milovníky skvělé zábavy a máte rádi všechno nepoznané? Chcete mít spoustu zážitků a mít pořád o čem povídat? Zajisté i vy zbožňujete různé formy her, které jsou vhodné nejen pro děti, ale i dospělé. Co byste tedy řekli na hru, kterou znáte třeba z her počítačových a vy jí můžete zažít na vlastní kůži? To zní lákavě, že ano?
A stejně jako ostatní, tak i vás vtáhne okamžitě do děje úniková místnost Pardubice https://www.enigmaescape.cz/hledate-unikovou-hru-pardubice/, na kterou jen tak nezapomenete.tajemná místnost.jpg
Vyberte si ke hře skupinu lidí a dejte dohromady tým skládající se z 2 až 5 členů.Následně vstupte do hry, která je natolik tajemná obsahem i prostředím, že vám naskočí husí kůže. Užijete si tak dlouhé minuty mimo svět venku a začnete věřit, že to co prožíváte je reálné.
Dejte tedy dohromady všechny svoje schopnosti, protože vás čeká přemýšlení, hádání, postřeh, dedukce, dávka strachu a adrenalinu a na konci překvapivé odhalení.

Skvělý dárek i obsah důležité akce

Pokud si lámete hlavu nad tím, čím někoho blízkého obdarovat k narozeninám či jiné příležitosti, tak tento způsob je rozhodně originální dárek, který příjemně překvapí i potěší.strašidelné místo.jpg
Při organizaci firemní akce, teambuildingu, školního výletu či rozlučky se svobodou neváhejte hru zařadit do žebříčku zábavy, protože to je přesně to co všichni zúčastnění potřebují.
Hra, která má začátek i konec, na který musíte přijít sami, protože možností je spousta, ale výsledek jediný. Také si můžete vybrat i samotnou místnost a užít si zcela odlišné hry, které znáte ze světa počítačů a možná i hororových příběhů.
Věřte, že až se vysvobodíte, tak nebudete moct na tento zážitek jen tak zapomenout a ještě dlouho bude hra obsahem vašich rozhovorů.
Překvapte rodinu, přátele, kolegy, žáky či zaměstnance a užijte si skvělý den, který bude nezapomenutelný.