Komplexy v posteli neřešte

Nejen muži, ale ženy si přejí mít sexuální prožitek perfektní a líbit se svému partnerovi i bez toho, aby měly na sobě sebemenší oblečení. I přes tento známý fakt se však většina žen necítí ve své kůži, stydí se za každou maličkost a okrádá se tak o báječnou rozkoš, které můžou dosáhnout jedině tak, že zapomenou na veškeré komplexy, které řeší.

dívka s prstem na rtech

▪ Na sex nejste ani ošklivé a ani tučné

Bez ohledu na to, jaké je vaše tělo a proč vám nepřipadá krásné, byste neměly mít předsudky vůči tomu, že se vašemu partnerovi (nebo novému objektu) nezalíbíte. Sex si můžete užít v jakémkoliv věku a s jakýmkoliv váhovým rozdílem. Stejně tak jeho kvalitu neovlivňuje to, jestli máte řídké vlasy nebo na obličeji nějaký pupínek.

Při sexu totiž jde pouze o to, abyste procítily každý detail a dotek vašeho partnera, který vám ním dává najevo, že jste pro něho tou nejhezčí bytostí na světě.

▪ Že nejste v posteli dobré? Omyl!

Neexistuje přesný návod na to, jak sex uskutečnit v tom duchu, aby byl bezchybný. Nenechte se přesvědčit o tom, že nejste v posteli dobré, protože díky pravidelnému sexuálnímu styku a zkoušení nových poloh, se v něm zdokonalíte v každém ohledu. Když se k tomu ještě přidá láska a touha po vašem partnerovi, váš společný sex nemůže být jiný než jedinečný!

Uvolněte se, zapomeňte na malicherné poznatky o tom, kde všude máte nedostatky krásy a přesvědčte samy sebe o tom, že sex s vámi stojí a vždy bude stát za to!
rozcuchané vlasy

▪ Mějte sebevědomí

Cítit, že jste samy se sebou spokojené a věříte si ve všem, do čeho se pustíte, pro vás bude dobrým začátkem k tomu, mít vaši sexuální aktivitu na zdravé a kvalitní úrovni.

Alespoň jednou v životě se odpoutejte od vašich slabých stránek (které možná ani nemáte) a dopřejte si to, že si vychutnáte život a všechny radosti ve vztahu tak, že budete sebevědomou ženou, která neztrácí čas tím, že myslí na hlouposti. Ocení to váš partner a do značné míry to posílí váš vztah, ve kterém si intimní kontakt budete užívat na sto procent.