Vždy existuje to pravé řešení pro vaše finance

Když jste ho získali, tak jste mu možná ani nepřisuzovali moc velký význam. Zkrátka máte zápis v registru, no a co, jsou horší věci na světě. Vlastně vám vůbec v ničem nepřekážel. A tak tomu bylo až donedávna – když jste zjistili, že se neobejdete bez půjčky.

člověk a peníze na váze

Důvodů, proč si člověk potřebuje půjčit peníze, může být celá dlouhá řada – ztratil zaměstnání a má díru v rozpočtu, chce stavět, chce si něco hodnotného koupit, potřebuje peníze na léčbu, anebo si chce zkrátka dopřát pěknou dovolenou. Ať už je to cokoli, půjčka je skvělým nástrojem, který vám umožní potřebné finance získat.

Jenže právě takové výhodné půjčce může stát v cestě již zmíněný zápis v registru. Ten, o kterém jste doposud skoro nevěděli, vám najednou začne hodně překážet.
mince na dlani

Pravda je taková, že jediný negativní zápis stačí k tomu, aby se k vám všechny klasické banky obrátily zády. Prostě proto, že se rázem v jejich očích stáváte rizikovým klientem, který může mít v budoucnu potíže se splácením úvěru. Ať už je to pravda anebo ne, situace je taková, že dokud zápis nezmizí, v bance si nepůjčíte ani korunu – taková jsou pravidla a výjimky neexistují.

Naštěstí to stále neznamená, že by se vám musel zhroutit svět. Když vám v bance nepůjčí, jděte jinam, třeba do nebankovní společnosti. Tam vám půjčí ochotně, rychle, bez námahy.

Jestliže máte potíže se zápisem v registru, žádejte hypotéku bez registru https://www.ferovahypoteka.cz/americka-nebankovni-hypoteka/, tak je pro podobnou situaci dělaná.

Nicméně ani tak to ještě neznamená, že peníze musíte automaticky získat. Každý poskytovatel úvěrů se přirozeně zajímá o to, jaká je vaše finanční situace, a zda budete schopni splácet. Proto pokud by bylo zřejmé, že na splácení nemáte dostatečné příjmy a existuje velké riziko, že by vás půjčka mohla dostat do potíží, tak ani zde peníze nezískáte. Na druhou stranu, malé a nevýznamné zápisy je možné bez potíží ignorovat.