Zviditelněte okolí svého domu

Máte pocit, že na vašem domě není už nic víc vylepšovat? I když mnoho domácích kutilů mi dá za pravdu, že na každém domě je stále co zlepšovat. Kolem domu se stále musí provádět různé opravy a hlavně zvelebovat jeho okolí. Zahrádka, různé cestičky a chodníky kolem domu jsou určitě vaší chloubou. Přes den je může vidět i každý kolemjdoucí a vaši sousedé. Máte dobrý pocit z toho, že se vaše dílo každému líbí. Tuto krásu můžete ještě více zúročit, když jí pomůžete ještě jiným způsobem. Večer, kdy je vlastně celé okolí domu už méně viditelné, můžete osvětlit vaši chloubu tak, aby byla viditelná i v noci. V záři reflektorů bude vaše zahrada vypadat přímo pohádkově.

Posviťte si na práci

Máte-li domek nebo chalupu na takovém místě, kde lišky dávají dobrou noc, měli byste si na svůj pozemek pěkně posvítit. Nejen kvůli svému bezpečí, ale i pro vaši lepší orientaci ve večerních hodinách. Všichni víme, že práce kolem domu i chalupy se kolikrát protáhne do večerních hodin a dodělávat poslední záhonek nebo nátěr zábradlí bez pořádného osvětlení jaksi nejde. Taková práce by nemusela dopadnout podle vašich představ. Přesto můžete dlouhé letní večery využít co nejdéle. Posviťte si na svou zahradu i na přilehlé okolí domu či chalupy. Uvidíte, jak vám toto osvětlení zpříjemní práci a navíc nebudete muset odkládat na druhý den to, co jste již začali.

Intenzivní osvětlení

Prostor před garáží či zahradu můžete osvětlit pomocí kvalitních reflektorů, kterých máme v naší nabídce hned několik typů. Stačí si vybrat https://www.lightpark.cz/reflektorove-led-zarovky/ ten správný pro vaše použití.Osvětlená příjezdová cesta vám usnadní parkování a v osvětlené zahradě si zase budete připadat, jak Alenka v říši divů. Buďte originální a osvětlete si váš dům tak, aby vám i sousedi záviděli.