Jak se zbavit přebytečných špeků? Stačí upravit jídelníček

Cesta za perfektní postavou je rozhodně složitá a náročná cesta plná odříkání, námahy a potu. Ovšem pokud potřebujete zhubnout jenom pár kilo, aby vám do letní dovolené zmizel tento faldík, který se vám dělá na bříšku, nebo dvě kila, aby váš zadeček vypadal lépe nebo abyste zase zapnuly kalhoty po zimních svátcích, bude vám stačit jenom jeden nebo dva triky, jak na to.

1. Dodržujte pitný režim
Nejdůležitější ze všeho je lít dostatečné množství vody, jelikož náš metabolismus pracuje jenom tak rychle, jak je poháněn. Důležité je, abyste pila vždy přes celý den, ne jenom nárazově. Nechte si lahev s vodou na stole v práci, využívejte přestávky v provozu pro to, abyste se šla napít, využijte každé chvilky pro několik loků vody. Uvidíte, že vám to pomůže nejenom ve shazování přebytečných kil, ale také v regeneraci vlasů, nehtů, kůže, ale i některých orgánů, určitě vám bude lépe fungovat žaludek, ledviny i játra. Pijte před jídlem i po něm, pijte ráno, jenom co si vyčistíte zuby.

2. Jezte málo, ale více než jednou denně
Neřestí naší společnosti je, že máme tendence nesnídat, na oběd si většinou dát jenom něco malého, lehkého, nedostatečného, a potom přijdete domů a doslova sežerete, na co přijdete. Tohle rozhodně není zdravé ani pro vaši krásu a už vůbec pro vaše tělo. Jezte malé porce ale několikrát denně. Dejte si ovoce, zeleninu, tmavé pečivu, Cottage sýry. Dopřejte si lososa, tuňáka, přírodní kuřecí. Nemusíte se hlídat v těchto jídlech.

3. Nezdravé svačinky
Určitě to znáte, neděle odpoledne, a vy nevíte, co byste snědla jako první. Tam jsou to křupky u televize, pak zbytek zmrzliny, pak dojít k večeři nějaký zbytek od oběda, a potom ještě chodíte po bytě a hledáte, co dalšího byste si dala. Ale stejné to je, i když je něco po ruce, na stole, na dosah, a vy jíte, ačkoli nemáte hlad.