Překvapte svého partnera

Tohle se může stát velice jednoduše, ale je to jen na Vás, zda k tomu dojde. Pokud nebudete o Váš vztah pečovat, bude to po chvíli nuda. Ale přece jste ženské! Vy máte přece ohromnou moc, jak partnera okouzlit, navnadit a dostat Váš vztah z toho strašného stereotypu. Oživit ho a zpříjemnit si ho. Jak? Přinášíme Vám pár tipů.
růžové kalhotky
1) Využijte své ženské zbraně –ano, je to tak. Většina mužů často přemýšlí spíše rozkrokem než hlavou, tak proč to nezkusit i na toho Vašeho chlapa. Točte se kolem něj v krátké sukni a s velkým výstřihem a zaručeně si Vás všimne.

2) Sveďte ho –nezkrotně, nenasytně a natvrdo. Udělejte to nečekaně, tak aby to bylo nepředvídatelné. Vrhněte se na něj a nepřemýšlejte nad tím, kolik je hodin nebo v jaké místnosti se zrovna nacházíte. Je období prázdnin, kdy děti hodně cestují a vy býváte častěji sami doma, takže ideální příležitost. Vašeho partnera to bude jednak šokovat, jednak ho to překvapí a zaručeně potěší.
maska a pouta
3) Buďte v posteli experimentální –zkuste spolu něco, co jste ještě nikdy nedělali. Přijďte na nový nápad a navrhněte ho z vlastní iniciativy. Třeba zabrouzdejte na internetu a pořiďte si pěkný kostýmek, kupte erotickou hru, u které si můžete zařádit. Kupte třeba pouta nebo vyzkoušejte sex se zakrytýma očima. Možností máte spoustu, stačí jen trošku nápaditosti a touhy po dobrodružství. Odvažte se, odstraňte zábrany a jděte do toho naplno. Váš partner bude jistě nadšený, protože muži mají v sexu mnohem menší zábrany než ženy.

4) Kupte mu lístky na fotbal –pokud jste to nikdy předtím neudělala, nebude to čekat a bude mile překvapený. Navíc bude potěšený tím, že se zajímáte o jeho koníčky. Jestli Vám fotbal nepřipadá o ničem a partnerovi to nevadí, běžte klidně i s ním. Můžete si užít fajn odpoledne.
závodní dráha
5) Splňte mu tajné přání –říkal Vám někdy, že přesně takovou autodráhu chtěl jako dítě a nikdy ji neměl? Nebo tohle autíčko na ovládání, které nám připadá jako naprosto dětinské? Ano, možná i je, ale když se podíváte na svého chlapa, není i on občas ještě takové dítě? Proč mu tedy neudělat radost a nesplnit dávný sen. Jistě ho potěší, že ho posloucháte a pamatujete si, co Vám říká. A až uvidíte, jak je s tím autem roztomilý, budete šťastná také.
Možností, jak ho potěšit, je spousta. Vy musíte nejlíp vědět, jak na něj. Ale určitě to zkuste.